Začiatky Aktuality Výsledky Medaile Kalendár Ankety Tlač Fotogaléria Archív Sponzorstvo Webcam


Aktualizované 22.10.2019

Archív
Archív článkov z aktualít


09.05.2010
Tituly pre Mariána Ostrčila, Danka a Ivanovovú.

V najočakávanejších pretekoch na víkendových majstrovstvách Slovenska v rýchlostnej kanoistike na dlhých tratiach v Novákoch - v C1 mužov na 5000 m neuveriteľne suverénne triumfoval Marián Ostrčil. Ten mal v cieli pred strieborným Danielom Biksadským vyše minútový náskok, bronz si vybojoval nestarnúci Radoslav Rus. Skúsenosti tentoraz prevýšili mladícku dravosť, veď Biksadský má 32 a Rus už 36 rokov. V kategórii kajakárov si titul vypádloval Juraj Danko, v kategórii žien z tria štartujúcich prišli do cieľa iba dve, zlato patrí Dane Ivanovovej.
Súhrn výsledkov nedeľňajších pretekov - 5000 m:
K1 muži: 1. Juraj Danko (Slávia UK Bratislava) 21:39,515 min, 2. Zoltán Tóth (KCK Šamorín) 21:43,453, 3. Andrej Klučár (Dukla Trenčín) 21:55,375
C1 muži: 1. Marián Ostrčil (Dukla Trenčín) 23:48,000, 2. Daniel Biksadský (ŠKP Bratislava) 24:54,141, 3. Radoslav Rus (KRK Nováky) 24:59,906
K1 ženy: 1. Dana Ivanovová (ŠKP Bratislava) 25:12,781, 2. Zuzana Bieliková (ŠŠ Trenčín) 26:15,547, ... Karin Matejková (ŠŠ Trenčín) - nedokončila (pozn.: štartovali iba tri kajakárky)
K2 juniori: 1. Marek Krajčovič, Mário Janča (Inter Bratislava/TJ Sĺňava Piešťany) 20:01,359, 2. Marcel Virga, Tomáš Zigo (Dukla Trenčín/ŠŠ Trenčín) 20:36,015, 3. Martin Vajda, Marián Goga (VK Dunajčík Bratislava/KRK Nováky) 20:37,734
C1 juniori: 1. Vincent Farkaš (KCK Šamorín) 24:19,500, 2. Krištof Tóth (KCK Šamorín) 24:54,406, 3. Adam Csenkey (KCK Šamorín) 25:51,922
K1 juniorky: 1. Lucia Mištinová (KRK Nováky) 24:55,578, 2. Michaela Matoušková (KRK Nováky) 25:33,078, 3. Veronika Danišová (Dunajklub Kamzík Bratislava) 25:40,985
K2 kadeti: 1. Peter Gašparík, Denis Myšák (ŠŠ Trenčín/KRK Nováky) 21:42,235, 2. Balázs Lörincz, Bence Fülöp (KKK Komárno/TJ Dunaj Štúrovo) 21:44,766, 3. Dávid Halag, Tibor Linka (KCK Šamorín) 21:57,203
C2 kadeti: 1. Jakub Ďuriš, Michal Ďuriš (KRK Nováky) 24:56,156, 2. Dávid Tarcsi, Roland Fekete (KCK Šamorín) 25:11,656, 3. František Fehér, Adam Gavenda (KCK Šamorín/TTS Trenčín) 27:07,969
K1 kadetky: 1. Róberta Pelantová (KKK Komárno) 24:18,546, 2. Katarína Horváthová (KKK Komárno) 24:20,125, 3. Patrícia Drienovská (KRK Nováky) 25:31,218


Autor: SITA, zs;lo
Zdroj: kanoe.sk
Originál článku je tu»


rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 201001.10.2010
Hargašov memoriál a M-SR maratón.

09.05.2010
Tituly pre Mariána Ostrčila, Danka a Ivanovovú.

27.04.2010
Dunajskí šampióni na Dunajskom maratóne.

27.04.2010
Dunajský maratón 2010.

rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
rok 2005
rok 2004
rok 2003
rok 2002
rok 2001
rok 2000
rok 1999
rok 1998